אחסון על ידי מקפיאים מסחריים | אייס ישראל
קרח
 
 

אחסון על ידי מקפיאים מסחריים

 
 

לכל אחד מאיתנו יש בבית מקפיא שמשמש אותנו ביום יום לשמירת המזון שאנחנו אוכלים. הוא קטן, קומפקטי ובדרך כלל אנחנו בוחרים אותו לפי מה שקורה אצלנו בבית – כמה אנחנו מבשלים ומקפיאים, כמה חומרי גלם קנויים אנחנו קפואים וכמה אנשים נהנים מהאוכל שאנחנו מבשלים במטבח הבית. בבית עסק כמו חנות אוכל, מסעדה או בית קפה ובמפעל מזון אנחנו נדרשים למשהו הרבה יותר רציני. אנחנו צריכים פתרונות קירור שיאפשרו לנו לאחסן כמות גדולה של חומרי גלם ומזון במקום אחד מסודר ובטוח. מקפיא מסחרי הוא הפתרון הטוב ביותר.


יתרונות המקפיא המסחרי:

מקפיאים מסחריים הם לא רק פתרונות אחסון יעילים מאד, אשר מאפשרים לנו לאחסן כמות גדולה של חומרי גלם הזקוקים להקפאה, מוצרי אוכל, תרופות או כל פריט אחר שצריך להקפיא או לשמור על הטמפרטורה שלו. הם גם ובעיקר עוזרים לנו לשמור על רמה גבוהה, על איכות ועל תקינות המוצרים בהם אנחנו משתמשים במסעדה, אותם רוכשים מאיתנו לקוחות בחנות או בהם אנחנו משתמשים לעבודה במפעל.

המקפיא המסחרי הוא גדול, רחב, בעל פתרונות אחסון חכמים וניתן להתאמה לפי צרכי בית העסק. במקום להציב מקררים רגילים שתופסים מקום, יש מקפיא מסחרי שמספק אחסון חכם ונוח.


הוצאה לא גבוהה לכל בית עסק

מקפיאים מסחריים למכירה אמנם אינם עולים כמו פריזר ביתי קטן, אבל הם השקעה טובה בבית עסק שבו רוצים לשמור על איכות חומרי הגלם והמוצרים. חברות רבות מציעות פתרונות נוספים, כמו השכרת מקפיא מסחרי משומש במצב מעולה שיכול לספק את הפתרון מבלי להיכנס להוצאות קנייה.

רכישת מקפיא מסחרי יד שנייה מחברה אמינה ומוכרת יספק לכם בדיוק את האחסון שאתם צריכים מבלי להתפשר על האיכות, במחיר נמוך יותר. בנוסף אפשר למצוא מקפיאים מסחריים להשכרה לתקופות ארוכות, עליהם אתם משלמים לרוב תשלום חודשי.

האפשרויות הרבות של השכרה או קנייה של מקפיאים מסחריים פותחות פתח לרמה גבוהה יותר של אחסון, לשימוש בחומרי גלם רגישים שעד כה אוחסנו בתנאים לא אידיאלים ולהקפדה רבה יותר על סטנדרטים גבוהים, איכות וטריות.


אייס – מקפיאים מסחריים באיכות גבוהה בהתאמה אישית לצורכי עסק שלכם

בין אם אתם מחפשים מקפיאים מסחריים למכירה או להשכרה יש כתובת אחת שבהתקבלו את התנאים הטובים ביותר ותוכלו להנות מהמקררים האיכותיים ביותר – במחירים הנוחים בשוק.

צרו קשר איתנו עוד היום ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד להשכרה או רכישה של מקפיא מסחרי שמותאם לעסק שלכם באופן מיוחד! 


 
אחסון וקירור על ידי מקפיאים מסחריים