אפשרויות לשילוב קרח לאירועים - אייס ישראל
קרח
 
 

אפשרויות לשילוב קרח באירועים


 
 

מתכננים חתונה בטבע בקיץ? כדאי שתזמינו קרח, המון קרח. בלי לקרר את השתייה והמזון בחודשים החמים, תגלו שהאורחים שלכם סובלים. לקרח יכולים להיות שימושים נוספים במהלך האירוע. על מנת שיהיה באפשרותכם להפיק את האירוע הטוב ביותר,הכנו למענכם מדריך שיעזור לכם להצליח בכך.


איך להביא את הקרח לאירוע?

למטרה זו כדאי לרכוש צידניות קלקר. ראשית מכיוון שכך יהיה לכם הרבה יותר קל להביא את הקרח למקום ושנית כך הוא ישמר הרבה יותר טוב. קל יותר לסחוב את הצידניות הללו, מאשר את מקררי הפלסטיק הניידים מכיוון שהקלקר הוא חומר קל מאוד.אפשר לעשות שימוש חוזר בצידניות הללו אף על פי שמדובר בחומר רגיש יחסית.


קרח כחלק מעיצוב השולחנות

זוגות רבים מתלבטים לגבי עיצוב השולחנות בחתונה. חלק בוחרים ללכת על משהו פשוט בעוד שאחרים מעדיפים להוציא אלפי שקלים על סידורי פרחים. סידורי פרחים בטבע יכולים להיות פחות אפקטיביים. במקום זאת, כדי לשקול העמדת דלי עם קרח גרוס ובתוכו בקבוק יין או שמפנייה על כל שולחן. זוהי דרך נפלאה גם להגיש משקאות וגם לקשטאת השולחנות. זה יראה נהדר בתמונות.


פסלים מקרח

לא לכל אירוע זה מתאים, במיוחד לא לאירועים ביולי אוגוסט. אבל בחודשים קרים יותר כדאי להזמין פסלי קרח. אפשר להעמיד אותם ליד הבר או בין שולחנות. יצירות אמנות מסוג זה יראו מעולה בתמונות וזוהי דרך מקורית לעצב את המתחם לפחות לכמה שעות אם לא לאורך כל האירוע.


מכונות קרח

במידה ומדובר באירוע עם המון אנשים ולקרח יש שימוש רב, רצוי להשכיר מכונות קרח. כך כל אחד יוכל למזוג קרח לכוסות השתייה שלו בקלות. אנשים רבים רוכשים מכונות קרח גם לצורך שימוש עצמי בבית. הם מאסו כבר מזמן בתבניות הקרח למקרר כי הםלא באמת מספיקות לטובת אירוח אנשים בבית ובטח לא כאשר עושים אירוע בבית.


טיפים ליום האירוע

קירור כוסות -  רצוי לקרר גם את הכוסות. כך תזרזו את תהליך הקירור והיה הרבה יותר נעים לשתות את הבירה.


מינוי אחראי -  כדאי למנות מישהו שיהיה אחראי על הקרח. עליו לדאוג למילוי הקערות במידה והוא נגמר, בדיקת תקינות פעולת המכונות ועוד. רצוי לתת את התפקיד לאותו הבחור שיהיה אחראי גם על השתייה מכיוון שיש קשר ישיר בין הקרח לשתייה.


להתחיל לקרר לפני האירוע -  חשוב להתחיל לקרר את השתייה לפני שהאורחים מגיעים ולא בזמן שהם מתחילים להגיע. אל תחששו מכך שהקרח ימס, פשוט הוסיפו עוד. הרבה יותר נעים לקבל משקה קר מאשר לחכות שהוא יתקרר.


רזרבה -  כדאי לרכוש יותר קרח ממה שאתם חושבים שתצטרכו. תקלות עלולות להתרחש, האירוע יכול להימשך מעבר לצפוי ואולי יהיה ביקוש הרבה יותר גדול ממה שחשבתם לקרח. זה לא נעים לומר לאורחים שנגמר הקרח כאשר השמש בכלל עוד לא שקעה.


באדיבות: www.kmooza.co.il