הכל על מוצרים מקרח - המדריך - אייס ישראל
קרח
 
 

הכל על מוצרי קרח - המדריך

 
 
כאשר אתם עורכים מסיבה מכול סוג בין אם מדובר באירוע קטן כמו מסיבת יום הולדת או באירוע גדול כמו ברית או סתם אתם והחברים רוצים לעשות ברביקיו בחצר, אחד המוצרים החשובים ביותר בסוג כזה של אירוע הוא ללא כל צל של ספק השימוש במוצרי קרח לסוגיהם.

ישנם סוגים רבים מאוד של מוצרי קרח מכל סוג ואנו ב- חברת אייס ישראל – משווקים ומייצרים את כל סוגי מוצרי הקרח שיש ביעילות ועל ידי שימוש במים טהורים בלבד. בין המוצרים שאנו משווקים תוכלו למצוא את המוצרים הבאים:

  • קערות קרח
  • מכונות קרח
  • משטחי שקיות קרח
  • קרח יבש
  • קוביות קרח ממים טהורים
  • ועוד...

במדריך הבא אנו נסכם בעבורכם את החשיבות שיש לעשות שימוש בכל אחד מוצרי הקרח הללו כאשר אתם מתכננים אירוע מכל סוג.

קערות קרח – לאחסון וצינון השתייה


מדובר במוצר איכותי וייחודי של חברת אייס ישראל. קערות קרח אלו בעצם קערות שנחצבות על ידי מתוך גוש גדול של קרח ומאפשרים לכם ליהנות ממוצר ייחודי ומיוחד שישדרג את האירוע שלכם ובנוסף חוץ מיופיים של קערות אלו ניתן גם לאחסן בהם שתייה או בבקבוקים או שניתן למזוג לתוך הקערות את תכולת השתייה ולמזוג מתוכם ישר לכוסות.

קרח יבש – עד שהעשן יתפזר


קרח יבש הוא אחד המוצרים המרתקים ביותר כי בעצם היותו כזה הוא יכול לתת לכם שעות של שתייה קרה ובנוסף לכך הוא נראה מדהים ומוציא מתוכו עשן ייחודי אך קרח יבש הוא גם מסוכן ביותר ויכול להשאיר כוויה רצינית למי שבא איתו במגע ישיר.

 
 משטחי קרח  קערות קרח  מכונות קרח 

מוצרי קרח אחרים:


ישנם עוד מספר גדול של מוצרי קרח מסוגים רבים שמשמשים אותנו בעבודה היום יומית באירועים ומסיבות, הכוונה היא כמובן לשימוש בשקיות קרח וקוביות קרח אך מוצר שיכול לחסוך מכם את השימוש בשקיות קרח ובקוביות קרח הוא השימוש במכונות קרח.

מכונות קרח – הכל במקום אחד


מכונות קרח משמשות אותנו כאשר יש לנו אירוע גדול שמצריך את שימוש גדול מהרגיל בקרח ולכן במקום להזמין כמות גדולה מאוד של קוביות קרח ולפחד שהם יימסו לפני שתעשו בהם שימוש ניתן לעשות שימוש במכונות קרח שהם בעצם מקררים מיוחדים ששומרים על הקוביות והשקיות בצורה אחידה שלא יימסו לכם.
 
לפרטים נוספים ולקבלת מידע נוסף חייגו אלינו: 1-800-20-10-22 ונשמח לעמוד לשירותכם.

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר