הכל על קרח ומכונות קרח | אייס - אייס ישראל
קרח
 
 

הכל על קרח ומכונות קרח

 
 
קרח - מדהים איך דבר כה קטן יכול לעשות הבדל כה עצום. במדינה בעלת אקלים חם ושרבי כמו שלנו, קוביות קרח או מכונות קרח יכולות להרים או להפיל אירוע שלם, ולהשיב את רוחו של אדם עייף ותשוש, הנוטף זיעה בעוד יום של עומס חום כבד. אולי קשה למכור קרח לאסקימוסים, אך לא מכונות קרח לישראלי המצוי למוד החום.
 

מכונות קרח באירועים עושות את ההבדל

 

יש דברים שאי אפשר לתכנן מראש – קבעתם חתונה ביום סתיו או אביב, ורצה הגורל, והאקלים המשוגע הנוכחי של כדור הארץ זימן לכם חום של 41 מעלות בדיוק על צהרי יום השישי המיועד. החתונה כבר נקבעה לאתר פתוח, תחת כיפת השמיים, מול נוף הדור, ובלי מזגן באופק. ברגעים כאלו הדאגה הראשונית היא לפתרונות הצללה ולמאווררים, אולם כל אלו אינם מספיקים בלי פרט אחד קטן: קרח - אם בצורת שקיות קרח, קוביות קרח או מכונות קרח.
 

בחום כבד האורחים שולחים ידם פעמים רבות יותר אל השתייה, ולאו דווקא האלכוהולית. שהרי בחום כבד כל שאנו חולמים עליו (חוץ ממזגן) הוא כוס משקה קר ומרענן ובו קוביות קרח לקירור אקסטרה. לפתע תגלו כי המשקאות הקרים – מים ומשקאות קלים – מתחסלים במהירות האור ונותרים רק בקבוקים חמים בטמפרטורת החוץ הלוהטת. הפיתרון? מכונות קרח זמינות.
 

כולנו מכירים את הפתרון הידוע למסיבות של אמבטיה או קופסה ענקית מלאה קוביות קרח שהגיעו היישר מאותן שקיות קרח גדולות, שבתוכה משקיעים בקבוקי שתייה. אולם בחום כבד מאוד גם שקיות קרח רבות יחדיו בתוך אמבטיית קרח שכזו יימסו תוך שעות ספורות ויותירו את השתייה כשהיא אינה קרה מספיק. מכונות קרח הן הפתרון האידאלי לשמירה על קוביות קרח, שקיות קרח ומוצרים שברצונכם לקרר: מכונות קרח מגיעות בכל מיני גדלים, מוכנות ומזומנות לאחסן כל מה שתרצו. מכונות קרח יעילות באופן ניכר מפתרונות קירור אחרים, ובנוסף, מכונות קרח מאפשרות גם את שמירתם של מוצרים הדורשים קירור יותר יעיל וחזק מאשר שמירה בצידנית המלאה שקיות קרח.  
 

מכונות קרח
מאפשרות לכם להביא לאירוע כזה לא רק שתייה קרה, אלא גם להשתמש באותן מכונות קרח כדי לאחסן בתוכן גלידות וארטיקים הדורשים אחזקה בהקפאה מלאה. רק דמיינו אירוע שכזה הנופל על יום לוהט ביותר – עד כמה ישמחו המוזמנים כשתשלפו עבורם קרטיבי קרח קפואים בטעמי פירות מאותן מכונות קרח. או אפילו טילונים טעימים או ארטיקים יוקרתיים, כולם מאוחסנים בקפידה באותן מכונות קרח, השומרות עליהם קפואים ביעילות מרבית.

 מכונות קרח איכותיות


לסיכום - 
 מכונות קרח עושות את כל ההבדל. שתייה היא חלק חשוב מאוד באירועים, והניסיון מלמד כי אף פעם במסיבות אין מספיק קוביות קרח. מכונות קרח ידאגו לשבור את חוק מרפי הנ"ל. בזכות מכונות קרח, תמיד יהיה לכם מספיק קרח, קוביות קרח , שקיות קרח, קרטיבים או שתייה, כל שתבחרו לקרר.  

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
מכונות קרח באירועים