חדרי קירור

 
 

זקוקים לחדרי קירור? ומה לגבי קרח?

 

יש לנו פתרון מושלם בשבילכם!

 

קשה מאוד למצוא היום אנשים שאינם מחזקים בביתם מקרר. רוב בני האדם מכירים בחשיבותו של אותו מוצר חשמלי ואינם אפילו מסוגלים לדמיין את חייהם בלעדיו. בוודאי גם אתם מאחסנים בתוך המקפיא: גבינות, מוצרי בשר, ירקות ופירות ועוד מגוון רחב של מוצרי מזון שמחזיקים מעמד הרבה יותר טוב כל עוד הם נמצאים בטמפרטורה קרירה ונמוכה.

 

באופן דומה סביר להניח שאתם משתמשים במקפיא כדי לאחסן מוצרי מזון וכדי להקפיא קוביות קרח. אבל מה עושים מקומות שונים שצריכים לספק מוצרי מזון ומשאות למאות סועדים, כגון: מסעדות, חדרי אוכל במלונות, בבתי חולים, בצבא וכדומה? האם הם מחזיקים עשרות ומאות מקררים? אז זהו, שלא! למקומות האלה יש חדרי קירור.

 

מקפיאים    קרח    חדרי קרח

 

אייס ישראל – החברה הישראלית לייצור קרח בע"מ היא חברת בת של קירור ארוין בע"מ, שנחשבת לאחת החברות הגדולות והמובילות בארץ בכל מה שקשור לבנייה, לשיווק ולתחזוקה של מקפיאים תעשייתיים וחדרי קירור. מאחר וחברת האם לא קפאה על שמריה, היא הקימה את החברה שלנו, המתמחה בייצור, שיווק והפצת קרח ממים טהורים לקהל לקוחותיה בפריסה ארצית. השילוב בין החברות הוא זה שיכול להעניק לכם מענה מלא מ- א' ועד ת' בתחום הקירור וההקפאה, כי זו המומחיות שלנו.


מהם חדרי קירור?


כחברה שמייצרת, משווקת ומפיצה קרח מכל הסוגים, לעתים קרובות לקוחות שואלים אותנו מהם חדרי קירור והקפאה. לכן, החלטנו להסביר לכם בקצרה על נושא זה: חדרי קירור הם חדרים מקפיאים אשר משתמשים בהם לצורך אחסון מוצרי מזון ומוצרים אחרים (למשל פרחים או רכיבים אלקטרוניים). כל פאות החדר מצופות בחומר מבודד, והדלת עשויה מחומר ששומר על סגירה הרמטית. כך, איכותם של המוצרים המאוחסנים נשמרת לאורך זמן.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת – צרו עמנו קשר עוד היום!

 


גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר      
 
 
 
 
טל': 1-800-20-10-22, 8530001 - 08,  פקס: 08-8562446,  דוא"ל: info@icerwin.com
המדע 41, א"ת צפוני, אשדוד, ת"ד 711

Tel.
 1-800-20-10-22,    08-8530001, Fax. 08-8562446   E-mail: info@icerwin.com
Address: 41 Hamada St., P.O.B 711, Northern Industrial Zone, Ashdod
 

 

 עוד