חוגגים אירוע בקיץ ומכתירים אותו כהצלחה - אייס ישראל
קרח
 
 

חוגגים אירוע בקיץ ומכתירים אותו כהצלחה

 
 

לא אחת הוכתרה עונת הקיץ כעונה החמה של האירועים. זוגות צעירים מחכים לעונה זו במיוחד כדי לשבור את הכוס, חברות גדולות מזמינות את חוד החנית של אנשי העסקים לאירועי חברה ושלל אירועים פרטיים נוספים נחגגים בעונה זו: עונת הפרימיום. אכן, עונת הקיץ היא העונה החמה, ולא רק הודות להיותה העונה הפופולארית ביותר לחגוג. על מנת להכתיר את האירוע שלכם כהצלחה ולדאוג שיהיה חם במידה, הנה השילוש הקדוש החיוני לכם לאורך האירוע הקייצי שלכם.

1.פתרונות מיזוג אוויר

לא משנה אם החלטתם לחגוג תחת כיפת השמיים או באולם סגור - אם יש משהו שחשוב שתעניקו לו תשומת לב רבה הוא כל סוגיית פתרונות מיזוג האוויר. אתם רק יכולים לדמיין לעצמכם מה תהיה מידת שביעת הרצון של האורחים שלכם באירוע שבו אין מאווררים או מזגנים שיקלו את עומס החום המאפיין את הקיץ הישראלי. כבר בפגישות ההיכרות שלכם עם מפיקי האירוע שלכם במתחמי האירועים חשוב לוודא כי ישנם פתרונות הולמים המתאימים לטמפרטורות בעונת הקיץ.

2.שתיה קרה הכרחית

אם יש משהו שמקל משמעותית את עומס החום ומצנן את הגוף הוא שתיה קרה. באירוע שלכם, לצד בר אלכוהול משובח, הרי שתשלבו גם שתיה קלה לטובת כל האורחים הכמהים לכוס שתיה קרה. במרבית האירועים, השתיה המוגשת הינה קרה הודות לקרח המונח בכוסות ועליו נמזגת השתיה. אם אתם חוגגים את האירוע שלכם בצורה עצמאית הרי שחובת הקרח מוטלת עליכם, אך אם אתם חוגגים במתחם מסודר חשוב מאד לוודא כי המתחם איתו אתם חוגגים דאג לדי קרח לאורך כל האירוע. לשמחתם, כיום ישנן חברות הדואגות לשירות של אספקת קרח לאירועים במגוון אזורים בארץ, כולל עבור אירועים בירושלים.

3.חוגגים אירועי צהריים? רק אל תשכחו...

לצד אלו שבוחרים לחגוג בשעות הערב את האירוע הפרטי או העסקי שלהם, ישנם אלו המנצלים את הקיץ הישראלי גם בשעות הבוקר והצהריים. אכן, חגיגה באור היום הינה רעיון לא רע בכלל, אך היא מצריכה מכם הערכות נוספת שמטרתה להקל את עומס החום באירוע שלכם. אז פתרונות מיזוג אוויר יש, קרח לשתיה קרה יש, וכעת עליכם לדאוג לפתרונות נוספים.

אם מדובר על אירועים פרטיים שאתם חוגגים, הרי שתוכלו להעניק כמזכרת לאורחים שלכם משקפיים שדרכן קרני השמש יציקו קצת פחות. רעיון נוסף שתוכלו לשלב באירוע שלכם הוא מניפות שיקבלו האורחים עם כניסתם אל האירוע שלכם. זיכרו, רווחת האורחים שלכם ניצבת בראש ומסתמנת כמטרת העל באירוע שלכם.

 
פתרונות קירור מסחרי למגוון עסקים