חתונת "חורף" בקיץ - אל תשכחו את הקרח - אייס ישראל
קרח
 
 

חתונת "חורף" בקיץ - אל תשכחו את הקרח

 
 

חושבים שאי אפשר כבר להפתיע את האורחים באירוע שלכם? תחשבו שוב!


אם נדמה שעולם החתונות כבר ראה הכל ומפיקי האירועים כבר המציאו הכל,חכו שתשמעו על זה: חתונת חורף קפואה בקיץ הישראלי החם!

ישראל היא מדינה חמה, ומרבית החתונות כאן נערכות בתקופת הקיץ הארוכה. חתונה היא אירוע של פעם בחיים, והשאיפה להפתיע, לחדש ולהקסים את האורחים והחברים משותפת לזוגות רבים. יש המון דרכים ליצור אווירה נעימה, להצטנן ולצנן את האורחים בחתונת קיץ – בריכה, מזגנים, מאווררים מפזרי לחות, גלידות ושלגונים, משקאות קרח קפואים,שפריצים של טיפות מים עדינות... אבל נדמה שהטרנד הבא הוא שילוב של שלל מוצרי הקרח החדשניים של חברת "אייס ישראל". הקרח מאפשר לחוש מעט קרירות ולהביא אל .תוך הקיץ עם החום הבלתי נסבל כמה שעות של כיף חורפי מקורי ומהנה


קערות קרח


קערות הקרח הן למעשה גוש קרח גדול ומפוסל בצורות ובגדלים שונים, שניתן למלא. הקערות משמשות ככלי קיבול לצינון בקבוקי השתיה הקלה והחריפה, וניתן להציב אותן על גבי הבר, המזנונים או שולחנות האוכל באירוע. אל תוך קערות הקרח ניתן למזוג גם משקאות להגשה, כדוגמת פונץ' קר או קפיריניה. מאחר והקערות הן בעלות דפנות עבות במיוחד, הן נמסות לאטן,שומרות על המשקאות צוננים לאורך כל הערב, ויוצרות אפקט מרשים ובלתי נשכח. את קערות הקרח ניתן להזמין במגוון גדלים ועיצובים – קערת קרח פשוטה ושקופה, קערת קרח צבעונית, קערת קרח שבה שזורים פרחים קפואים או קערה בשילוב כיתוב או שלט לבחירה שלבני הזוג. אל תוך הקערות ניתן להכניס גם קוביות קרח פשוטות ורגילות או קוביות קרח זוהרות, שיוצרות מראה מרהיב. ניתן להוסיף לקערות הקרח גם קוביות של קרח יבש,שיוצרות אפקט של אדי קרח מיתמרים. קוביות הקרח היבש אינן מיועדות לשתיה, אך מוסיפות לאווירה ולעיצוב.


משטחי קרח יבש


אם החלטתם ללכת על הקונספט הקפוא, ולהביא את האווירה הצוננת והחורפית אל החתונה הקיצית שלכם, כדאי לשקול גם שימוש במשטחי קרח יבש. קרח יבש הינו קרח עמיד שנשמר לאורך זמן ארוך, מתנדף ללא לחות כך שאינו משאיר רטיבות, ומעלה אדי קור שיוצרים תחושה קרירה. ניתן להשתמש בו ליצירת אווירה צוננת וחורפית וליצור אפקט של ערפל ומיסוך.

שילוב של קרח מסוגים שונים בחתונת קיץ עשוי להפתיע ולשמח את אורחיכם, ועכשיו נותר רק לדמיין... יום קיצי וחם, של שמש ולחות, וחתונה מעולם אחר, שמשאירה את האורחים מופתעים ופעורי פה... עם אווירה צוננת, תפאורה מתאימה של מטריות/שמשיות צבעוניות, אלמנטים מפוסלים מקרח, אדים קרירים ושלל אפקטים שיוצרים אירוע בלתי נשכח.


 
פתרונות קירור מסחרי למגוון עסקים