קוביות קרח - כל מה שרצית לדעת - אייס ישראל
קרח
 
 

כל מה שצריך לדעת על קוביות קרח

 
 

קוביות קרח הן לא רק דבר יפה לעין, אלא גם פרקטי ביותר, הן בשימוש יומיומי לאורך הקיץ הישראלי הלוהט והן עבור אירועים מיוחדים שבהם צריך לספק משקאות צוננים לאורחים רבים. ישנם הטוענים כי רכישת קוביות כסף הינה תופעה מגוחכת, שכן לשם מה יש מקרר?

למה בכלל צריך לקנות קוביות קרח?

לכאורה כל אחד יכול לייצר בכוחות עצמאות קוביות הקרח להן הוא זקוק, שכן כל מה שצריך הוא תבנית פלסטיק פשוטה ומים מהברז. אולם בפועל לדרך זו ישנם מספר חסרונות משמעותיים:


ראשית, צריך לזכור כל הזמן למלא את התבנית (או השקית), ובימי הקיץ המהבילים מדובר בתדירות גבוהה מאוד, ואיכשהו בדיוק כשאנחנו הכי צמאים אנחנו מגלים ששכחנו למלא.


מחפש קוביות קרח? לחץ כאן


שנית, קוביות קרח בתבנית חשופות לריחות השונים שיש במקפיא דבר הגורם לעיתים להוספת טעמי לוואי שונים למשקאות שלנו. ושלישית, מי ברז (שהרי רובנו ככולנו משתמשים בהם לצורך הכנת קוביות קרח ולא במים מינרלים) אינם תמיד טעימים וגם לא תמיד הכי נקיים ולעיתים גם מלוחים, על כן רצוי להשתמש ב- מסנני מים כך שמי הברז יעברו סינון והמים יהיו נקיים וטובים יותר לשתייה.


אגב, במקררים מתקדמים ישנו לפעמים מתקן לייצור קוביות קרח, אולם גם הוא לא נותן מענה לכל החסרונות.

מתי צריך במיוחד קוביות קרח?

קוביות קרח הן כאמור מצרך חיוני במשך כלתקופת הקיץ, אבל ישנם מקרים בהם התועלת האצורה בהם גדולה במיוחד:


כך, למשל, כשאנחנו עורכים אירוע שמוזמנים אליו משתתפים רבים שבאופן טבעי זקוקים למשקאות קרים רבים. אם המקרר אינו מספיק גדול לאכסון כל בקבוקי המשקה (וסביר להניח שהוא לא מספיק גדול) אפשר למלא גיגית גדולה או אפילו את האמבטיה בקוביות קרח ולשכן בה את הבקבוקים, צורת הקירור הזו הינה אטרקטיבית ויעילה גם יחד.


גם משקאות אלכוהוליים המוגשים עם קרח בכוס מצריכים קוביות קרח אסתטיות ונקיות מכל טעם לוואי. 


אייס ישראל – החברה הישראלית לייצור קרח בע"מ עוסקת בייצור, שיווק והפצת קרח ממים טהורים בכל חלקי הארץ. החברה מתמחה בייצור ואספקה של שלל מוצרי קרח מתקדמים וביניהם קרח יבש לשימושים השונים.


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולספק לכם מידע, ייעוץ והתאמה מושלמת של פתרונות תוך הבנה מדוקדקת של הצרכים שלכם. 


צרו עמנו קשר דרך דף "צור קשר" באתר או בטלפון 1-800-20-10-22.


 
קוביות קרח