מכירת קוביות קרח לקיוסקים - אייס ישראל
קרח
 
 

מכירת קוביות קרח לקיוסקים

 
 

בהרבה מאד קיוסקים בכל רחבי הארץ מציעים שירות של משקאות קרים וצוננים, עמוסים בקוביות קרח קרירות ומקררות. שירות של מכירת קוביות קרח לקיוסקים שמציעה חברת אייס ישראל מאפשר לבעלי הקיוסק להנות מאספקה שוטפת יעילה ומהירה שלקרח עד לקיוסק, בכל מקום בארץ.


שיווק מוצרי קרח לעסקים


חברת אייס ישראל מתמחה בתחום של שיווק קרח ומציעה מגוון מוצרים קרירים ומקררים לעסקים כמו מסעדות, חנויות, קיוסקים ודוכני מזון בכל רחבי הארץ. אנחנו מגיעים לכל מקום ועושים את מירב המאמצים להציע קרח למכירה שמחזיק מעמד, נשאר קפוא ועומד במבחן המקרר.


שירות מהיר ומקצועי לקיוסקים בכל הארץ


אנחנו מציעים שירות מהיר ויעיל ללקוחות בכל האיזורים בארץ. במסגרת השירות אנחנו מציעים הפצה של מים מסוננים ומוצרי קרח לקיוסקים קטנים וגדולים, כאשר הקרח מגיע בשקיות אטומות בגדלים שונים. לפני כל מכירה אנחנו מוודאים עם הלקוח מהי הכמות הדרושה לו ודואגים לספק לו את הקרח באריזות איכותיות ואטומות, עמידות ויעילות לשימוש.

למידע אודות קרח יבש לחצו


במסגרת השירות שלנו אנחנו מציעים:


מגוון מוצרי קרח נרחב – כאשר בכל הזמנה אנחנו מתאימים את המוצר לצרכי הלקוח

אפשרות הזמנה של כמויות גדולות של קרח ואספקה מהירה גם של כמויות גדולות אלו

הגעה לקיוסקים, חנויות ובתי עסק בכל רחבי הארץ במהירות וביעילות.

מחירים אטרקטיביים ללקוחותינו הקבועים ומבצעים מיוחדים.


מוצרי קרח איכותיים רק ממים טהורים!


חברת אייס ישראל מציעה סטנדרט גבוה גם כאשר מדובר במוצר בסיסי כמו קרח. הקרח שאנחנו מציעים ללקוחותינו מיוצר ממים טהורים בלבד. כתוצאה מכך ניתן להנות ממוצר ללא טעמי לוואי, צלול ונקי אשר מגיע אל העסק בתוך שקית אטומה ואיכותית. הלקוח יכול להכין משקאות, לקרר ולעשות כל מה שהוא צריך עם הקרח, ללא חשש מטעמי לוואי.


כשמדובר באספקת קוביות קרח ומוצרים קפואים נוספים לקיוסקים וחנויותבכל רחבי הארץ יש רק חברה אחת שעומדת בכל הסטנדרטים הגבוהים – חברת אייס ישראל מציעה תפריט נרחב של מוצרי קרח לשימושים שונים, המופקים ממים טהורים ומובאים עדללקוח בתוך אריזות מוגנות.


אייס ישראל מובילים בתחום ייצור מוצרי קרח , קוביות קרח ועוד. חייגו אלינו ונשמח לספק לכם מוצרי קרח מובחרים 1-800-20-10-22


 
מוצרי קרח