מקפיאים מסחריים למכירה - מקרר תעשייתי - אייס ישראל
קרח
 
 

מקפיאים מסחריים למכירה

 
 

 

מה הדבר היחיד שמחמם בחברת אייס ישראל - החברה הישראלית לייצור ולשיווק קרח, מכולות, מקפיאים, חדרי קירור ועוד? היחס החם של אנשי השירות שלה.


חברת אייס נותנת מענה לכל מי שזקוקים לא רק קרח אלא מכונות לייצורוולשימורו.  אם אתם נמנים עמם, אתם מוזמנים ליהנות מהמוצרים ומהשירותים שלנו, ובעיקר- לרכוש דרכנו מקפיא מסחרי לשימוש שאתם מייעדים לו.


אנשים רבים עשויים להיזקק למקפיאים תעשייתיים או מסחריים אם באופן קבוע כגון: מסעדת,מלונות, בתי חולים  ועוד, ואם לזמן מוגבל,קצר וקצוב (לדוגמה, כאשר מתקיימים מרוצים שונים ויש צורך לספק קרח או מים קרים זמינים למשתתפים, למחנות ולקמפינגים ).


מקפיא פתרון לאחסון


מקרר מוגבל בנפחו, קטן ולא מהווה פתרון אחסון טוב מספיק, בעוד חדר קירור גדול מדיי, עלות בנייתו יקרה וגם במקומות הנדרשים לאחסן מוצרים במקפיא, אין הכרח או הצדקה לבנייתו. מקפיאים מסחריים מהווים אפוא את המענה המיטבי.


לקוחות רבים נהנים מקרח המיוצר ממים טהורים ורבים אחרים נהנים ממתחם אחסון לפרחים, לרכיבים אלקטרוניים מסוימים ולמוצרים וחומרים רבים אחרים המחייבים טמפרטורה נמוכה ביותר.

המקפיאים ניתנים לסגירה הרמטית באופן המבטיח שמירה על טמפרטורה קבועה,שניתנת לשליטה ולבקרה. השקט והביטחון שלכם מתחיל באחריות הבלתי מתפשרת שלנו לספק לכם מקפיא איכותי, העומד בכל תנאי התקן הנדרשים.

למידע נוסף אודות חדרי קירור

שימוש נכון במקפיאים

שימוש נכון במקפיאים מאפשר שמירה על טריות המוצרים ועל איכותם תווי תקן קפדניים ומחמירים מחייבים שימור מוצרים שונים כגון בשרים בטמפרטורה נדרשת, מה שמבטיח כי איש לא יסכן עצמו, חלילה, שמא תצטרכו לזמן שירות טכנאי חדרי קירור לתיקון התקלות בחדר הקירור.

אנחנו פוגשים מקפיאים מסחריים - עומדים או שוכבים - עם דלתות הזזה או בלעדיהן ברשתות שיווק, בקונדיטוריות, במעדניות, במכולת שכונתית. הם מהווים חלק בלתי נפרד מציוד נדרש וחיוני לניהול שוטף ותקין של משק הסחורות.

על מנת לקבל מידע, ייעוץ והצעת מחיר לרכישת המקפיא המתאים ביותר לצרכים ולדרישות שלכם אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג שירות של החברה  לקבלת כל הפרטים הרלוונטיים עבורכם.

סיור באתר (אתם לא צפויים לקפוא) תוכלו להתוודע אל מגוון המוצרים, לקבל מידע וטיפים על אודות שימושים שונים במוצרי קרח לסוגיהם, על שימוש אפקטיבי בהן לקירור מהיר של משקאות ועוד.

החברה משקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת להיות ראויה לבחירתם של הלקוחות במוצריה ובשירותיה בכלל ובמקפיאים המסחריים המעולים מתוצרתה בפרט.


הלקוחות יכולים להתקשר בכל עת וליצור קשר באמצעות הטופס המקוון המופיע באתר. נציגי השירות יחזרו אליכם בתוך זמן קצר על מנת לספק לכם את המענה הנדרש.

מקפיאים מסחריים לאחסון מוצרים

אף שאנחנו מייצרים ומשווקים מוצרים קפואים ומקפיאים לאחסונם, על פי עדות הלקוחות והמשוב החם והמחמיא שאנחנו מקבלים מרבים מהם, יש לנו ביטחון מלא בכך שהמענה שלנו הוא המענה המבוקש, הנדרש והמצופה מאתנו. 

אמנם, כידוע, טוב שם משמן טוב אבל שם טוב – זה וכזה הוא שמה של החברה שלנו-הוא הכי טוב...


ליצירת קשר עם חברת אייס ישראל חייגו : 1-800-20-10-22גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
מקפיאים מסחריים של אייס ישראל