מקררים מסחריים במסעדות ובתי קפה - אייס ישראל
אייס ישראל
 
 

מקפיאים מסחריים

 
 

כל בעל חנות או בעל מוסד אוכל – מסעדה או בית קפה מכירים את אילוצי המקום שלהם. פתאום יש צורך במקרר נוסף להציג מוצר חדש, לפתע מגלים שמספר השולחנות במקום לא מספיק או שצריך להזיז את הקופה למקום אחר. האילוצים האלו משתנים ומגוונים ככל שהעסק גדל ומתפתח ואנחנו מתחילים לחפש פתרונות חכמים יותר לאחסון המזון. מקפיאים מאפשרים לנו להציג מוצרים קפואים או לאחסן אותם בקלות, באיזור המיועד לכך ושיכול להכיל כמות גדולה של מוצרים בפינה אחת.

 

יתרון של מקפיא מסחרי בחנות

היתרון של מקפיא טוב, בין אם מדובר במקרר חלביה או מקפיאים מסחריים יד שנייה הוא האפשרות ליצור מקום אחד שירכז את כל המוצרים הקפואים. הלקוחות יודעים שזה המקום שבו יוכלו לראות את המוצרים הקפואים, להושיט יד ולקחת מה שצריך בנוחות ובלי ללכת מפינה לפינה, ממקרר קטן אחד לאחר. הכל מרוכז באותו המקום. מקפיאים מסחריים מגיעים במגוון רחב של דגמים, גדלים וסוגים. הם יכולים להתלבש על קיר שלם או להיות תלויים על הקיר בגובה, כשמתחתיהם מקררים מסחריים עומדים.

הם מאפשרים לבעלי החנויות ליצור תכנון נכון וחסכוני במקום, ליצור פינות ייעודיות שהלקוחות יכולים להגיע אליהן בקלות ולנצל את כל שטח הקיר והרצפה לפי הצורך.

יתרון נוסף של מקפיא מסחרי הוא העמידות הגבוהה שלו. בניגוד למקררים רגילים וביתיים, מקרר מסחרי עשוי מחומרים חזקים, עמידים לחלודה וקלים יותר לניקוי.

 

מקררים מסחריים במסעדות ובתי קפה

גם בקונדיטוריות, בתי קפה ומסעדות יש צורך לעיתים קרובות במקרר גדולו תעשייתי יותר. מקררים מסחריים מתאימים גם לבתי קפה שיש בהם תצוגה של עוגות למכירה או מוצרים אחרים שצריכים קירור. גם בבתי קפה משתלבים המקררים המסחריים בפינת קינוחים ועוגות או לצורך אחסון שתייה קרה.

בגלידריות המקררים המסחריים הם חלק מהעניין. אנחנו רוצים לראות ולהנות ממגוון הגלידות שמוצעות במקום, להציע תצוגה נגישה ונוחה. מקררים מסחריים נכנסים לתמונה גם במקרה הזה ומאפשרים לנו ליצור מרחב נוח שיעורר בסופו של דבר אצל הלקוחות שלנו תחושה נוחה ומרווחת ולהרגיש שכל המוצרים חשופים לעיניהם.

 

תכנון נכון: בחירה נכונה של מקרר

אז איך בעצם יוצרים תכנון נכון של שטח המקום כאשר צריך להציב בו מקרר,מדפים להצגת מוצרים וכל כך הרבה מרכיבים אחרים. מומלץ לעבוד עם חברה המתמחה ב- בניית חדרי קירור  , מקררים תעשייתיים ומסחריים שיכולה להציע לכם מבחר גדול של דגמים בהתאמה אישית ומיוחדת לחלל המקום. בין מקררים הנתלים על הקיר למקררי רצפה, מקררים מסחריים שנפתחים כלפי מעלה או מציגים את המוצרים מול פני הלקוח, אפשר ליצור מערך קירור שנפרש על קיר אחד מתוך החנות ובכך לחסוך מקום רב.

 

חברת אייס ישראל היא החברה המובילה בתחום המקררים והיא מציעה לכם את השירות האולטימטיבי: התאמת מקררים מסחריים לבית העסק שלכם והתקנה מקצועית שתאפשר לכם להנות מהמוצר לאורך שנים!