מקפיאים תעשייתיים מתקדמים - אייס ישראל
אייס ישראל
 
 

מקפיאים תעשייתיים ומסחריים

 
 

בין אם מדובר במסעדה או בחנות מזון, במרפאה שבה מאוחסנות תרופות או במפעל שמייצר מזון או מוצרים מתכלים אחרים, מקפיאים תעשייתיים משתלבים במערך הציוד הנדרש כדי לשמור על סטנדרט גבוה בייצור, במחקר ובשיווק. התקנה של מקררים תעשייתיים או מסחריים בכל מקום דורשת ניסיון והתאמה מיוחדת לצרכים הנקודתיים של המקום. באייס ישראל אנחנו מתמחים כבר שנים ארוכות בדיוק בכך.


מקפיאים תעשייתיים ומסחריים

מקפיא מסחרי ותעשייתי – קווים לדמותו

מקפיאים מסחריים או תעשייתיים הוא שם כולל לתאי הקפאה גדולים שמותאמים לאחסון של כמויות גדולות ותעשייתיות של מזון, תרופות, מוצרי גלם ועוד. הם נבנים בהתאמה אישית לצורך של כל מפעל או עסק, כך שיוכלו להשתלב במערך הייצור והאחסון של המקום.

המקפיאים המסחריים גדולים וכוללים מספר גדול של שטחי אחסון בגדלים וגבהים שונים. הם יכולים להתכוונן לטמפרטורה נמוכה מאד ולשמור על הקור לאורך זמן רב.

במקרים רבים בהם יש צורך בוויסות הטמפרטורות ואחסון בטמפרטורת קפאון שונה, כמו במעבדות או מפעלי תרופות, אפשר להקים מערך קירור והקפאה. חדרי קירור והקפאה גדולים ותעשייתיים שבהם אסופה של מקפיאים תעשייתיים ומקררים שכל אחד מהם מותאם לצורך מסויים ולאחסון של פריט מסוים.

כך אותו מפעל, עסק, מעבדה או מרפאה עומדים בסטנדרטים הבריאותיים ושומרים על איכות המוצר לאורך זמן רב.

ציוד איכותי ועמיד לאורך זמן – המבחן שלנו ושל לקוחותינו

לקוחות אייס הרבים שכבר נהנים משירותי החברה בתחום הקירור וההקפאה יודעים שהסטנדרטים שלנו לעולם לא נמוכים כמו הטמפרטורה של מערכות הקירור שאנחנו בונים ומשווקים. כל לקוח שמגיע אלינו זוכה להתאמה אישית של מקררים או מקפיאים תעשייתיים ומסחריים, לפי הצורך ולפי סוג העסק שיש לו.

הצוות הטכני המקצועי שלנו מחזיק בעשרות שנים של ניסיון, הוא מתאים את מערכת הקירור וההקפאה לצרכי הלקוח, דואג להתקנה שעומדת בכל הסטנדרטים ולתמיכה טכנית בכל שלב ושלב. מערכות הקירור וההקפאה שלנו שמתאימות למפעלים, מסעדות, בתי עסק, חנויות, מעבדות, מרפאות וכל מקום אחר בו יש צורך בקירור ובהקפאה של מוצרים וחומרי גלם, עומדות בתקנים הגבוהים ביותר ומיוצרות תוך הקפדה על איכות ועמידות לאורך זמן.

מקפיאים מסחריים לכל צורך ולכל מטרה – באיכות הגבוהה ביותר בישראל

כשאתם מדברים על אוכל, שתייה וחומרי גלם מתחום המזון, על תרופות, על מוצרי מחקר ועל חומרים כימיים שונים שדורשים קירור, אתם מדברים על דברים שמשפיעים על כולנו. קירור נכון והקפאה מדוייקת חשובים כדי להבטיח ייצור, מכירה ושיווק של כל המוצרים האלו ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות הטובה ביותר. זאת משיגים בזכות מקפיאים איכותיים, עמידים לאורך זמן ומותאמים באופן מיוחד לכל צורך.

 

חייגו עכשיו שיחת חינם - 1-800-20-10-22