אספקת קוביות קרח בתחנות דלק | אייס ישראל
קרח
 
 

קוביות קרח בתחנות דלק

 
 זהו אולי אחד הדברים שאנחנו פחות חושבים עליהם כשאנחנו עוצרים בתחנת דלק לקנות קוביות קרח. אנחנו חוטפים שקית או שתיים ומכניסים לצידנית, בדרך לפיקניק, לארוחת על האש עם חברים ולמסיבה בבית. אבל קוביות הקרח שנמכרות בתחנות הדלק ומשווקות על ידי חברת אייס ישראל נולדות תוך מחשבה על איכות המים, על אריזה בטוחה ועל הרווח הטוב ביותר עבור הלקוחות.


מה כדאי לדעת לפני שאתם קונים שקיות קרח בתחנת הדלק?

איכות המים חשובה:

האם ידעתם שיש סטנדרטים גם להכנת קוביות קרח? כשאנחנו באייס מכינים קוביות קרח לשיווק ומכירה בתחנות הדלק בכל רחבי הארץ אנחנו בוחרים להשתמש במיםהנקיים והטהורים ביותר שאפשר.

אנחנו בוחרים להשתמש במים טהורים ונקיים, נטולי כימיקליים ומזהמים, ובכך לייצר קוביות קרח שמגיעות עד למשקה שלכם בלי להיפגע. קוביות הקרח שאתם קונים במגוון תחנות דלק בכל רחבי הארץ מופקות ממים שאין להם טעמי לוואי והן צלולות ונקיות. זה בדיוק מה שאתם צריכים לחפש כשאתם קונים קרח לשים במשקה שלכם.

אריזה עמידה:

עוד דבר שאנחנו לא כל כך שמים אליו לב וחשוב לבדוק לפני שקונים שקיות קרח הוא האריזה. אין דבר מעצבן יותר מאריזה שנקרעת באמצע השימוש או הנסיעה ליעד. אם אתם רוצים קוביות קרח נקיות, קפואות ושימושיות בידקו שמדובר באריזה חזקה,הרמטית ואיכותית. האריזות של אייס מגיעות במגוון גדלים ועם כמויות שונות של קוביות קרח, אבל הן תמיד חזקות ועמידות.

אפשר להזמין ולקנות גדלים שונים של שקיות קרח:

אם אתם מחפשים קוביות קרח בכמות גדולה, בין אם אתם בעלי תחנות דלק שרוצים למכור בתחנה קרח, בעלי מסעדות או כל עסק אחר שזקוק לכמות גדולה של קרח,אנחנו הכתובת בשבילכם. קוביות הקרח של אייס משווקות לא רק בתחנות הדלק אלא גם ישירות למגזר התעשייתי, ממסדי ופרטי. אפשר לפנות אלינו ולהזמין קוביות קרח בתוך שקיות במגוון גדלים.

קירור והקפאה עד ליעד:

עוד דבר שחשוב לדעת על קוביות הקרח של אייס הוא דרך התובלה שלהן. בכל פעם שאנחנו מוציאים מהמפעל שקיות קרח לשיווק בתחנות הדלק, אנחנו מקפידים על שינועבטמפרטורת הקפאה שתאפשר שמירה על איכות המים וקוביות הקרח, לצד הבאה של הסחורה בשלום לכל יעד.

על השינוע של קוביות הקרח שלנו אחראיים אנשי צוות בעלי ניסיון רב שדואגים שכל שקית קרח תגיע ליעדה כשהיא קפואה.

חברת אייס היא החברה המובילה והגדולה בארץ לייצור שקיות קרח מכלהסוגים. לצד מכירה ושיווק לתחנות דלק בכל רחבי הארץ, אנחנו פונים גם למגזר התעשייתי והמוסדי ומציעים מגוון רחב של שקיות קרח בגדלים שונים. ניתן להזמין מאיתנו גם משטחים גדולים בגדלים ומשקל של טון ויותר, אשר מגיעים עד אליכם בצורה מסודרת ותוך בקרת טמפרטורה מוקפדת.


 
אחסון וקירור על ידי מקפיאים מסחריים