שימושים יצירתיים לקוביות קרח - אייס ישראל
אייס ישראל
 
 

רעיונות יצירתיים - קוביות קרח

 
 

רעיונות מדליקים קוביות קרחכשאנחנו חושבים על קרח, אנחנו בעיקר מפנטזים על כוס משקה קרה ביום חם, עם קוביות משקשקות שמבטיחות שהמשקה ימשיך להיות קריר גם כשאנחנו יושבים תחת השמש הישראלית הקופחת. אבל קוביות קרח הן הרבה יותר מכך, אפשר לעשות איתן כל מיני דברים מעניינים באירוח ובהגשה ולהפוך את המסיבה שלכם לקצת יותר מעניינת.

הנה כמה רעיונות לשימושים מעניינים בקוביות קרח:

קרח בטעמים

לא חייבים להסתפק בקרח פשוט, אפשר לגוון ולהפוך את חוויית האירוח לקצת יותר צבעונית וטעימה. אפשר להקפיא קוביות קרח עשויות ממיצים או מפירות טחונים ואפילו מעשבי תיבול. כל מה שצריך לעשות הוא לשפוך לתבניות הקרח ולהקפיא והמשקה שתגישו לאורחים שלכם יהיה הרבה יותר משודרג.

מגדלי קרח מרשימים

אם אתם עומדים לעצב אירוע עם בר או פינה ייחודית לשתייה, תוכלו להפוך אותה לקצת יותר מרשימה באמצעות מגדל קוביות קרח. אפשר להרכיב מגדל גבוה שיימס לאט לאט לאורך כל האירוע אבל יעשה רושם עיצובי גדול.

קירור בקבוקים – לא סתם בדלי

אמנם לא המצאנו את הגלגל, אבל לא חייבים להניח פשוט קוביות קרח בדלי לבקבוקים ולהניח שם את המשקאות שלכם. תוכלו להניח קוביות קרח בכלים צבעוניים כמו קערות אמייל, סירים צבעוניים ואפילו אמבטיה ישנה ולהפוך אותם למקרר מושלם לבקבוקים שמחכים לאורחי המסיבה.

פסלי קרח קטנים וגדולים

פסלי קרח לא תמיד עשויים קרח אלא דווקא קרח יבש, אבל באינטרנט תוכלו למצוא לא מעט הדרכות איך להפוך גם את קוביות הקרח מהפריזר לפסלים קטנים בצורות שונות. שימו לב, זו יכולה להיות עבודה קצת מעייפת ובעיקר – קפואה, אבל התוצאה יכולה לשנות את כל עיצוב המסיבה שלכם ולהפוך אותו לקצת יותר מעניין.

בר משקאות קפה קרים

גם אם אתם מארגנים אירוע קטן בחצר הבית ולא משקיעים בשירותי בר או קייטרינג, תוכלו להפוך שולחן פשוט, מכונת קפה, שוקולד, קפה נמס וקקאו לבר קפה מושקע. אם מדובר באירוע קיצי תוכלו להציע במסגרת הבר להכין משקאות כמו קפה קר, ברד, שוקו קר עם קצפת ועוד מטעמים.

צורות לילדים מקרח

אם הילדים שלכם משתעממים מהתה, השוקו או המיץ, תוכלו לצקת מים לתוך תבניות בצורות שונות ולהפוך את החוויה לקצת יותר מעניינת באמצעות קרח בצורות. כל מה שצריך הוא כמה תבניות יצירה בצורות של חיות, לבבות או פרחים, מים ופריזר פנוי, והילדים שלכם יסכימו לשתות קצת יותר בקיץ.

קרח לא חייב להיות אמצעי משעמם לקירור של משקאות, באמצעות קצת דמיון והרבה סבלנות אפשר ליצור ממנו פריטים מסקרנים לאירוח, שעשועים לילדים ועוד מגוון רחב של משחקים קרירים.

אם אתם מחפשים מקום לרכישת קוביות קרח ושקי קרח לאירוע הבא שלכם, חברת אייס ישראל היא הכתובת שלכם. נשמח לעזור עם מגוון רעיונות ואפשרויות נוספות לשימוש בקרח במהלך האירוע שלכם.

 

חייגו עכשיו שיחת חינם - 1-800-20-10-22