קערות קרח לאירועים - אייס ישראל
אייס ישראל
 
 

קערות קרח

 
 

רוצים להפציץ במסיבה שלכם? לגרום לכולם להיות בהלם ? קערות קרח - הפתרון המושלם שישאיר את כולם עם הפה פתוח במהלך כל האירוע וגם ימים רבים לאחריו. חייגו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר - 1800-20-10-22 ואנחנו נגשים לכם את כל החלומות..


קערות קרח - מבין המוצרים הרבים הקיימים בתחום הקרח כגון: קרח יבש, קוביות קרח זוהרות, פיסול אומנותי בקרח ועוד... 


הטרנד החדש מבית "אייס ישראלהוא קערות קרח. 


אלו בעצם קערות שעשויות כולן מגוש קרח אחד גדול שממש חצבו בו את הקערה כמו בפיסול בקרח.


כיום אירועים משפחתיים כגון חתונה , בר מצווה וכ'ו הפכו להיות יצירתיים הרבה יותר מבעבר והרצון לחדש ולהפתיע באירוע שלכם הפך להיות הכרחי על מנת שגם האירוע שלכם יזכר, לכן אנו באייס ישראל מציעים לכם מגוון רחב של קערות קרח בגדלים וצורות שונות אשרישדרגו את האירוע שלכם.


 קערות קרח - למה הם מועילות ?


תפקידם העיקרי של קערות קרח הוא לשמש ככלי לצינון השתייה, ניתן לשים את קערות קרח אלו  בבופה, בבר או אפילו בשולחנות עצמם. וכאשר הם מלאות בקבוקי שתייה קלים או חריפים. ניתן למלא אותם ב-קוביות קרח רגילות או זוהרות ובקרח יבש על מנת ליצור תחושה של עשן, שהופך את הקערות אפילו ליותר מיוחדות.


כיום יש חזרה ל"רטרו", ולכן באירועים רבים מגישים פונץ' מתוק אך אלכוהולי, גם לכך יכולות לשמש קערות קרח שישמרו על הפונץ' צונן וטעים לאורך כל הערב מתחילתו ועד סופו. משום שקערות הקרח עשיות מגוש קרח שחצבו בו הוא מאוד עבה ומשום שהוא מגשה אחת הוא שומר על הקור של השתייה שבתוכו ולא נמס במהירות ולכן אין חשש בלמזוג את השתייה ישירות לקערה רק עדיף שהיא תהיה צוננת לפני המזיגה.

גם באירועים פרטיים בבית  קערות קרח יכולות לשדרג את האירוע המשפחתי ימי הולדת ומסיבות למיניהם ולחסוך לכם בקירור השתייה במקרר.


מתכננים מסיבה או עורכים אירוע בין אם קטן או גדול – אל תהססו ותנו למקצועיים מאייס ישראל לעשות לכם את האירוע לבלתי נשכח... 

לפרטים נוספים חייגו חינם: 1800-20-10-22


 
 

                                                           קערות קרח - עם שילוב לוגו החברה באירוע חברה  

 
קערת קרח מעוצבת
 

                                                              קערות קרח - עם שזירה של פרחים

 
 

                                                             קערות קרח - לקירור כמות גדולה של בקבוקים