קרח יבש לאירועים - אייס ישראל
קרח
 
 

קרח יבש לאירועים - מאירוע פשוט להפקה מיוחדת

 
 


קרח יבש הוא החלום הרטוב של אורחים בשמחות.  לא פעם, הקרח הוא הדבר החם באירוע. אייס ישראל–  המתמחה בייצור קרח, בשיווקו ובהפצתו,למגוון שימושים בכלל ולאירועים בפרט, גאה ושמחה להציע לכם את אחד הגימיקים שיעשירו ויעצימו את האירוע שלכם .


קרח יבש יוצר אפקט ויזואלי מרשים ביותר באמצעות אדי הקור העולים ממנו. הוא יוצר אפקט של עשן וערפל, אשר התאורה המשולבת בהם יוצרת מראה מרהיב משרה אווירה מיוחדת במתחם האירוע.

מחפשים מוצרי קרח יבש לחצו


קרח יבש לאירועים מיוחדים


אם אתם מתכננים אירוע – אתם מוזמנים להתייעץ אתנו כיצד ניתן לשלב בו  קרח יבש ליצירת אפקטים חזותיים שילהיבו את האורחים שלכם ויעניקו ערך מוסף לאירוע. נדריך וננחה אתכם כיצד להשתמש בקרח באופן בטיחותי.


שימוש נוסף שניתן לעשות בקרח יבש לשדרוג אירוע הוא להשתמש במשטח עשוי קרח להפקה בידורית או למופע החלקה מרהיב ומלהיב.


על מנת למנוע החלקות, חשוב לרכוש קרח יבש ממומחים בנושא. אצלנו תוכלו לקבל את המידע והייעוץ האמינים והמוסמכים ביותר לתפעול בטיחותי באירועים פרטיים,עסקיים, מוסדיים ועוד.


סוגי קרח למטרות שונות


אייס ישראל מציעה ומספקת מגוון מוצרי קרח כגון: קוביות, קרח כתוש, בלוקיקרח, וכלי קיבול לאחסונו ובהם: מכונות קרח ייעודיות, מקפיאים, מכולות, חדרי קירור ועוד.


קוביות קרח עשויות ממים טהורים, בתהליך ייצור אוטומאטי (ללא מגע יד),מיועדות לקירור משקאות ומוצרי מזון מסוימים במשך כל האירוע בכלל ובאירוע המתקיים בחיק הטבע בפרט. קוביות הקרח היבש מאפשרות שמירת המוצרים בטמפרטורה הרצויה במשך שעות רבות.


לפרטים נוספים אודות חדרי קירור לחצו


נשמח לספק לכם רעיונות לשימוש בקרח להעשרת האירוע שלכם וכיצד ניתן להפיק ממנו את המיטב.


הלקוחות שלנו – הם שיעידו והם שיגידו עד כמה חשובה היא תרומת הקרח היבש לאירוע. אם חשוב לכם להרשים את האורחים שלכם ולהעניק להם חוויה מיוחדת, אתם מוזמנים להזמין קרח יבש – מוצר המשלב הנאה ותועלת.


להזמנת שקיות קרח איכותיות לחצו


אייס ישראל – החברה הישראלית לייצור קרח בע"מ עוסקת בייצור, שיווק והפצת קרח ממים טהורים בכל חלקי הארץ. החברה מתמחה בייצור ואספקה של שלל מוצרי קרח מתקדמים וביניהם קרח יבש לשימושים השונים.


נשמח אם תצרו אתנו  קשר דרך דף "צור קשר" באתר או בטלפון 1-800-20-10-22