שימוש במקפיאים מסחריים בקרב ארגונים וחברות - אייס ישראל
קרח
 
 

שימוש במקפאים מסחריים בקרב ארגונים וחברות


 
 

מקפיאים מסחריים משמשים באופן קבוע ארגונים, חברות ובתי עסק מכל הסוגים. הם נפוצים בעיקר בתחום האוכל והתרופות אך משמשים במגוון רחב של תחומים נוספים ככלי עזר למחקר, לפיתוח, לאחסון ולעבודה הסדירה. כיצד באים לכדי שימוש מקפיאים תעשייתיים בתעשיות שונות, ארגונים וחברות?


מסעדות ובתי קפה:

אולי המקומות הכי ברורים לשימוש במקררים או מקפיאים מסחריים. במטבחי מסעדות, בעיקר מסעדות גדולות, יש צורך במקפיאים שישמרו על חומרי גלם שונים במצב האידיאלי עבורם.

החשיבות של טריות המזון הנשמרת על ידי קירור או הקפאה, אחסון מזון בטמפרטורות נכונות, קירור משקאות ויצירת קרח מסוגים שונים היא רבה. במסעדות ובתי קפה מאחסנים קוביות קרח לשימוש קבוע במשקאות. גם קרח כתוש הוא חלק מהכנת המשקאות במסעדה. כל הדברים האלו מאוחסנים במקפיאים מסחריים.

 

פאבים ומתחמי אירועים:

פאבים ומתחמי אירועים שמארחים מדי ערב מספר אנשים גבוה וצריכים קרח ומוצרים נוספים פונים לחברות שמציעות קרח יבש למכירה ומאחסנות אותו במקררים במטבחי המקום. גם במקומות אלו מקפיאים מסחריים משמשים לאחסון קרח, חומרי גלם, משקאות שצריכים להישמר בקיפאון, ירקות ופירות שצריכים להיות בקירור ועוד.

 

מלונות ומתחמי אירוח:

במלונות ומתחמי אירוח גדולים תראו מקפיאים תעשייתים שנדרשים כדי לאחסן כמויות עצומות של מזון, חומרי גלם, משקאות, קוביות קרח ועוד מגוון רחב של מוצרים. בדרך כלל במקומות כאלו, בהם מוגשות ארוחות ומוגשים משקאות לכל אורך היום, משתמשים במקפיאים מסחריים גדולים ובונים חדרי קירור, שבהם מאוחסנים כל הדברים שדורשים קירור והקפאה.

 

חברות תרופות:

חברות התרופות נעזרות במקפיאים לצרכי אחסון תרופות, חומרי גלם להכנת תרופות, מחקר רפואי ועוד. בדרך כלל תמצאו במעבדה מקפיאים תעשייתיים גדולים וקטנים שבהם מאוחסנות דגימות, מאוחסנים חומרי גלם לתרופות ועוד. כשהתרופות מגיעות לבית המרקחת, חלק מהן צריכות להיות מאוחסנות בתנאי קירור ולכן גם שם תמצאו מקררים ומקפיאים בגדלים שונים.

 

בתי חולים:

לצד שימוש במקפיאים מסחריים לצרכי אחסון אוכל ושתייה לרווחת החולים בבית החולים ולהכנת הארוחות, בתי חולים רוכשים מקפיאים תעשייתיים למגוון שימושים רפואיים. במקפיאים מאוחסנות דגימות שונות, חומרי שיקוף, תרופות מסוימות ותוצרים רפואיים שונים. במקרה של בתי החולים, אחסון של דגימות צריך להיות בטמפרטורה מדויקת מאד ולכן לעיתים מאוחסנות דגימות גם בתוך מיכלי חנקן נוזלי.

 

קמפינג, מחנות נוער ובתי ספר

מקפיאים מסחריים בגדלים שונים יכולים לשמש גם גופים וארגונים שעוסקים בפעילויות שונות, שנערכות במקומות לא שגרתיים. ממקררים גדולים לשימוש במתקני קמפינג ועד למקפיאים למחנות הנוער או בבתי ספר. יש שפע של מקומות שבהם אנחנו נזקקים לאחסון כמות מזון גדולה, גם בהקפאה.

מקפיאים תעשייתים הם פתרון יעיל מקצועי ואמין עבור גופים רבים בתעשייה, בתחום האירוח והמזון ובתחומים רבים נוספים. המגוון הרחב של מקפיאים בגדלים שונים מאפשר לכל ארגון או חברה להתאים באופן מיוחד את המקפיא והמקרר לצרכיה שלה.


למידע נוסף בנושא הקירור לעסקים ופתרונות מותאמים עבור העסק שלך  - צור עמנו קשר

 

 
פתרונות קירור מסחרי למגוון עסקים